Ми працюємо
09:00 -18:00
Пн. Вв. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
+38 (095) 033-999-8

Сьогодні мало кого доводитися переконувати у перевагах пластикових вікон перед дерев'яними. А ось в питаннях підбору профільних систем обізнаний не кожен. Між тим, для різних типів будівлі існують свої вимоги щодо віконного ПВХ профілю, які можуть відрізнятися.

Профілі металопластикових вікон від компанії «Віконда»

Профіль Віконда КЛАСИК

klassikПродукт «Віконда Класік» створено на базі чотирьохкамерного профілю WDS серії 400, який ексклюзивно екструдується для компанії «Віконда» провідним українським виробником профілю компанією «МІРОПЛАСТ».

Сучасна економічна ситуація змушує кожного з нас підходити до вибору товарів виважено і раціонально. Враховуючи це, компанія «Віконда» розробила новий продукт «Віконда Класік», який поєднує в собі універсальність, простоту, надійність, практичність, демократичну вартість і якість.


Технічні характеристики «Віконда Класік»

Монтажна глибина 60 мм і товщина зовнішньої стінки 2,8 мм - дозволяють досягти коефіцієнта опору теплопередачі профілю 0,8 м2С/Вт

Можливість використання одно-і двокамерного склопакетів - дозволяє збільшити показники тепло-і шумоізоляції

13 мм зміщення осі фурнітурного паза - збільшує стійкість вікон до злому за рахунок використання протизламної фурнітури

Профіль Віконда ТЕРМО

5-ти камерна профільна система розроблена з використанням сучасних технологій і з урахуванням кліматичних умов України. Система «Віконда ТЕРМО» орієнтована на забезпечення потреб клієнтів компанії у високоякісній енергозберігаючій продукції.

Технічні рішення, які закладені в систему, ґрунтуються на багаторічному досвіді виробництва, монтажу та експлуатації вікон.

 • Енергозбереження
  Монтажна глибина 70 мм і товщина зовнішньої стінки 2,8 мм дозволяють досягти коефіцієнта опору теплопередачі 0,81-0,87 м2 С / Вт
 • Шумоізоляція
  Можливість використання склопакетів розміром від 24 до 32 мм дозволяє збільшити показники тепло-і шумоізоляції
 • Протизламна фурнітура
  13мм зміщення осі паза фурнітури збільшує протизламну стійкість вікон за рахунок використання протизламної фурнітури. При цьому доступ до запірних елементів захищений краще, ніж при осьовому розмірі в 9мм.
 • Захист від пилу та води
  Вмонтований в ПВХ-профіль сірий ТПВ-ущільнювач запобігає проникненню пилу і води протягом багатьох років.

Щоб забезпечити максимальне енергозбереження при використанні системи "Віконда ТЕРМО" експерти компанії "Віконда" рекомендують обирати енергозберігаючий склопакет з пластиковою дистанційною рамкою. Саме ця комплектація дозволяє досягти оптимального ефекту теплозбереження.

Крім того, що вікна з енергозберігаючим склопакетом залишаються актуальними протягом усього року, використання пластикової дистанційної рамки в склопакеті з і-склом дозволяє істотно збільшити зону комфорту в приміщенні і отримати суттєве зниження енерговитрат.

Профіль Inoutic Arcade

Європейська п'ятикамерна профільна система з монтажною шириною - 71мм від найбільшого виробника - компанії Deceuninck. Профіль Inoutic Arcade - одне з останніх досягнень віконної індустрії, система є універсальною для більшості типів будівель, завдяки оптимальним показникам енергозбереження і шумоізоляції, класичному зовнішньому вигляду і високому рівню функціональності.

Переваги профільної системи Inoutic Arcade:

 • Енергозбереження:
  П'ять повітряних камер, монтажна ширина - 71мм і можливість встановити склопакет до 32 мм забезпечують відмінні показники у сфері енергозбереження і шумоізоляції
 • Безпека:
  Посилене армування - 1,5 мм гарантує вікну прекрасні показники статики. А завдяки квадратному перетину армуючого профілю, є можливість встановити протизламні елементи фурнітури.
 • Європейська компанія-виробник:
  Класична профільна система від компанії Deceuninck, виготовлена згідно з суворими європейськими нормами скління.
 • Дизайн:
  Суворі лінії європейського дизайну стануть прекрасним доповненням до сучасного інтер'єру.

Профіль Віконда КОТЕДЖ

Унікальна 6-камерна профільна система з монтажною шириною - 82мм розроблена спеціально для приватного будівництва і забезпечує дотримання високих вимог до скління котеджних будинків, квартир з утепленими стінами, енергоефективних будинків, створених за принципом «passive house».

«Віконда Котедж» - одне з найкращих сучасних рішень, яке можна знайти на ринку, в сегменті енергоефективних і надійних віконних систем.

Перевага профільної системи «Віконда Котедж»:

 • Енергозбереження класу А
  Кількість камер в рамі і стулці збільшено до 6, що значно підвищує теплозберігаючі можливості віконного профілю. Монтажна ширина 82 мм забезпечує високий рівень теплоізоляції і дозволяє значно економити на опаленні в зимовий період.
 • Можливість встановлення склопакетів товщиною 44мм:
  Конструкція профілю дозволяє монтувати склопакети оптимальної товщини з поліпшеними показниками енергозбереження, сонцезахисту, шумоізоляції та безпеки.
 • Покращені показники повітро - та водонепроникності:
  Три контури ущільнення забезпечують ефективний захист від небажаного потрапляння вологи в кімнату.
 • Дизайн
  Завдяки елегантним округлим формам стулки і використанню нового штапика, а також високому глянцю поверхні, профільна система стане прекрасним елементом дизайну будь-якого приміщення.

Система «Віконда Котедж» з успіхом подбає про енергозбереження, тепло та затишок у вашому будинку.

Профіль Salamander bluEvolution

Шестикамерна європейська профільна система преміум-класу, яка дозволяє досягти найкращих показників теплоізоляції та енергоефективності. Система SALAMANDER bluEvolution: нове покоління першокласних пластикових вікон, що поєднують у собі високі технології і сучасні форми. Профіль bluEvolution складається з 6-ти камер і має монтажну глибину 92 мм. Такі параметри забезпечують чудову теплоізоляцію і чудове збереження тепла в приміщенні.

Переваги профільної системи SALAMANDER bluEvolution

 • Енергоефективність класу А:
  Шість повітряних камер оптимальної ширини і монтажна глибина 92 мм дозволяють досягти коефіцієнта опору теплопередачі на рівні 1 м2с/Вт.
 • Німецька якість:
  Профіль, який виробляють на батьківщині пластикових вікон, за суворими європейськими стандартами якості.
 • Міцність та довговічність:
  Товщина зовнішньої стінки 3 мм, оптимальний розподіл вагових навантажень і використання армуючих профілів товщиною 1.5 мм дозволяють істотно збільшити не тільки характеристики міцності такого вікна, але і терміни його корисного використання.
 • Покращені показники повітро-і водонепроникності:
  Три контури ущільнення забезпечують ефективний захист від небажаного потрапляння вологи в кімнату.
 • Можливість встановлення склопакетів товщиною 44 мм:
  Конструкція профілю дозволяє монтувати склопакети оптимальної товщини з поліпшеними показниками енергозбереження, сонцезахисту, шумоізоляції та безпеки.
 • Елегантність профілю:
  Унікальна геометрія профілю дозволяє досягти потрібної монтажної глибини при висоті всього 118 мм. Вікна bluEvolution не зменшують величини світлового отвору і відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом.
 • Захист фурнітури
  Третій контур ущільнення оберігає фурнітуру від передчасної корозії

Профільна система bluEvolution рекомендована для скління нових будівель і споруд, а також стане оптимальним рішенням для власників котеджів і приватних будинків, що використовують систему індивідуального опалення.

Фурнітура

Фурнітура - дуже істотна деталь конструкції з ПВХ профілю. Це не тільки петлі й замки. Фурнітура є «м'язами» вікна та забезпечує безперебійне відкривання / закривання віконної конструкції.

Компанія «Віконда» пропонує обв'язку вікна фурнітурними системами від наступних світових виробників:

Від надійності та якості фурнітури залежить термін служби всього виробу. Крім того, фурнітура вікна може істотно розширити його функціональні можливості завдяки використанню додаткових елементів комплектації. А вишукано підібрана дизайнерська ручка вигідно підкреслить індивідуальність інтер'єру, зробить процес відкривання вікон приємнішим.

Фурнітура Winkhaus activPilot

Країна-виробник: Німеччина

Описання фурнітури: Система activPilot фірми Winkhaus поєднує в собі багато інноваційних, практичних рішень, які в майбутньому з певністю стануть стандартом. Нова система створена на базі перевіреної фурнітури autoPilot. Ключовою особливістю нової системи є підвищена базова безпека.

Особливості фурнітури activPilot:

 • Підвищена базова безпека забезпечується комплектацією грибоподібними зачепами і установки протизламної відповідної планки.
 • Оригінальним відмінним знаком фурнітури activPilot є штамп у вигляді трьох квадратів, розташованих на видимій частині всіх елементів
 • Всі елементи фурнітури мають закруглені краї, що відповідає останнім тенденціям в промисловому дизайні;

Додаткові елементи Winkhaus activРilot

Компенсатор провисання і Запобіжник помилкового відкриття
Щоб уникнути ситуацій з «провисанням» стулки під власною вагою і «зависання» стулки на одній петлі, можна встановити додатковий елемент системи activPilot. Даний елемент об'єднує в собі дві функції - підведення стулки і блокади поворотів ручки. Підведення стулки - знижує навантаження на петлі, коли стулка закрита, тим самим збільшуючи термін служби фурнітури на широких і важких стулках. Блокада повороту ручки - не дозволяє повернути ручку, коли стулка знаходиться в поворотному або відкидному положенні, що дозволяє уникнути випадання стулки з верхньої петлі.

Система покрокового провітрювання
В залежності від пори року, хочеться або збільшити потрапляння повітря в кімнату, або навпаки, зменшити тепловтрати. Система покрокового провітрювання дозволяє легко регулювати циркуляцію повітря при провітрюванні. Багатоступінчастий нахил MSL OS виконує функцію доводчика стулки, забезпечує 5 положень нахилу стулки при провітрюванні, перешкоджає різкому закриттю стулки.

«Ледача» стулка
Якщо в квартирі протяг, стулка може мимовільно зачинитися або відкритися. У першому випадку страждають штори, які можуть потрапити в простір між рамою і стулкою, у другому - відкоси та квіти на підвіконні. «Ледача» стулка обмежує максимальний кут відкривання вікна, а також перешкоджає мимовільному руху стулки у відкритому положенні.

Підвищення базової безпеки
Незважаючи на те, що в систему activPilot від самого початку закладено підвищений стандарт безпеки, ці показники можна поліпшити. Наприклад, замінивши всі відповідні планки на протизламні та встановивши їх по периметру вікна. Також, можна підвищити показники базової безпеки, додавши в комплектацію ручку з ключем і встановивши не звичайний склопакет, а триплекс.

Про компанію:
Компанія Winkhaus була заснована Августом Вінкхаусом в далекому 1854 році в німецькому місті Тельгте. За свою більш ніж 150-річну історію компанія переросла в найбільший транснаціональний холдинг Winkhaus GmbH. На українському ринку фурнітури для металопластикових вікон та дверей фурнітура Winkhaus з'явилася в 2003 році. Кожен співробітник компанії виконує свою роботу максимально точно і використовує максимум знань і досвіду, досягаючи таким чином максимального результату. Саме завдяки такому підходу продукція Winkhaus зобов'язана своїм успіхом і бездоганною репутацією.

Девіз компанії Winkhaus: «Завжди точність!»

Фурнітура Siegenia-aubi FAVORIT

Країна-виробник: Німеччина/Австрія

Опис фурнітури: Siegenia-Aubi FAVORIT характеризується виваженими інженерно-технічними рішеннями, відмінною якістю виконання, поліпшеними функціонально-експлуатаційними характеристиками і елегантним дизайном.

Система фурнітури FAVORIT для всіх типів профілю характеризується модульним принципом конструкції і високою внутрішньою взаємозамінністю системних елементів. Шляхетна поверхня, компактність і витончений дизайн роблять систему FAVORIT ідеальною фурнітурою для оптично бездоганних і високоякісних рішень

Додаткові елементи фурнітури Siegenia-Aubi FAVORIT входять в комплектацію під назвою «Розумне вікно» та включають:

 • Запобіжник помилкового відкриття
  Зазвичай, ручка вікна не зафіксована у відкритому положенні. Іноді при переході від поворотного положення вікно «зависає» на одній петлі або не закривається, якщо ручку повернули вниз. Запобіжник помилкового відкриття блокує зміну положення ручки, коли вікно відкрите, виключаючи можливість подібних ситуацій.
 • Компенсатор провисання
  З часом вікно «провисає» під власною вагою. Через це ускладнюється процес закривання вікна. Компенсатор провисання полегшує закривання вікна, плавно підводячи і вирівнюючи стулку в рамі. Крім того, у відкидному режимі компенсатор провисання створює додаткову точку опори, що зменшує навантаження на фурнітуру.
 • Система «Віконна няня»
  Справжній головний біль для молодих батьків - страх, що дитина може випасти з відкритого вікна. Система «Віконна няня» блокує можливість відкрити вікно без відома батьків. При цьому блокується тільки поворотне відкриття вікна, що дозволяє безпечно провітрювати кімнату у відкидному режимі.
 • Система «Сезонний комфорт»
  В залежності від пори року, хочеться або збільшити приплив повітря в кімнату, або навпаки, зменшити тепловтрати. Система «Сезонний комфорт» дозволяє легко регулювати циркуляцію повітря при провітрюванні. У положенні «літо» (зверху) можна отримати максимум свіжого повітря, а в положенні «зима» - провітрити кімнату, не потерпаючи від морозу.
 • «Ледача» стулка
  Якщо в квартирі протяг, стулка може мимовільно зачинитися або відкритися. У першому випадку страждають штори, які можуть потрапити в простір між рамою і стулкою, у другому - відкоси та квіти на підвіконні. «Ледача» стулка обмежує максимальний кут відкривання вікна, а також перешкоджає мимовільному руху стулки у відкритому положенні.

Про компанію:
Німецька компанія Siegenia-Aubi KG (Зигения - Аубі КГ) - один з найбільших представників віконної і дверної фурнітури і шумоізолюючих систем провітрювання. У 2003 році правнук засновника фірми Siegenia-Fravk KG Віланд Франк об'єднав двох лідерів фурнітурного ринку - компанію Siegenia, створену в 1914 році, і фірму AUBI GmbH, що займається виробництвом фурнітури з 1873 року. У 2006 році до групи Зігеніа-Аубі долучилася компанія KFV, з 1868 року виробляє дверні замки і займає на цьому ринку лідируючі позиції. Фурнітура в даний момент виготовлюється на двох заводах в Північному Рейні-Вестфалії (Німеччина) і славиться істинно німецькою якістю та іноваційністю конструкторських рішень.

Девіз компанії Siegenia-Aubi: «Випереджаючи час». (В основі сучасного вікна)

Фурнітура AXOR

Країна-виробник: Україна

Опис фурнітури: AXOR K3 - це система віконної фурнітури від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN). Фурнітура AXOR K3 забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача. 

Опис фурнітури: Фурнітура AXOR K3 відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами. Що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу.

Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу.

Також AXOR K3 забезпечує стулці стійкість до деформації навіть при збільшеному навантаженні на неї. Фурнітура AXOR K3 - це гарантія надійної роботи впродовж всього терміну служби віконно-дверних конструкцій.

Про компанію: AXOR Industry - це міжнародна компанія, що динамічно розвивається та має власні виробничі потужності. Вони забезпечують повний цикл виробництва віконно-дверної фурнітури. Розташований у м. Дніпропетровську (Україна), сучасний завод оснащено передовим високотехнологічним обладнанням та багаторівневою системою контролю якості, що охоплює кожен етап виробництва.

Цінність продукції AXOR Industry в рівній мірі складають якість фурнітури, що випускається та інноваційність системи обслуговування клієнтів.

Девіз компанії: створюємо якісну продукцію, необхідну для організації функціонального і естетичного життєвого простору людини.

Додаткові елементи фурнітури AXOR K3:

Протизламна фурнітура

Протизламні елементи фурнітури забезпечують додатковий захист від проникнення в приміщення ззовні. До них відносяться протизламні цапфи і відвітні пластини, які значно ускладнюють злом вікна зловмисниками.

Запобіжник помилкового відкривання + Компенсатор провисання Запобіжник помилкового відкриваннязапобігає помилковому «відкриванню» вікна при відкинутому положенні стулки. Завдяки цій системі ви зможете уникнути ситуації, коли стулка повисає на нижній петлі. Іншими словами, запобіжник помилкового відкривання не дозволяє повернути ручку, коли стулка відкинута, захищаючи вікно від помилкових дій користувача.

Вирішити проблему «провисання» вікна під власною вагою в ході експлуатації допоможе компенсатор провисання. Він призначений для підведення стулки у момент закриття. Це дає можливість зняти навантаження з петель і зробити закриття вікна більш м'яким і плавним.

Система «Віконна няня»

Незамінна, якщо в будинку є маленькі діти. Дозволить вберегти дитину від випадіння з вікна. Запобігає відкриванню стулки і гарантує безпеку маленьким дітям. При цьому блокується тільки поворотне відкриття вікна, що дозволяє безпечно провітрювати кімнату у відкидному режимі.

Мікропровітрювання

Дозволяє провітрювати кімнати в холодну пору року. Гарантує надходження свіжого повітря без переохолодження приміщення або протягу. Спеціальний пристрій при певному повороті ручки віджимає стулку від рами на відстань до 10 мм. Таким чином, склопакет набагато менше схильний до запотівання, а кількість повітря, що надходить в приміщення не створює дискомфорту навіть у зимовий період.

Поступове мікропровітрювання

У залежності від пори року, хочеться збільшити приплив повітря в кімнату або, навпаки, зменшити втрати тепла, зберігши при цьому можливість вентиляції приміщення.

Система дозволяє вручну регулювати ступінь відкриття стулки при провітрюванні, щоб домогтися положення стулки, при якому вентиляція приміщення буде здійснюватися найбільш комфортно. Діапазон відкриття стулки при поступовому мікропровітрюванні варіюється від 6 до 11 мм.

Крім того, система перешкоджає різкому закриттю стулки від протягу.

«Ледача» стулка

Запобігає самостійному закриттю відкритої стулки від протягу або поривів вітру. Система обмежує максимальний кут відкриття стулки і дає можливість уникнути її ударів об відкоси та інші предмети. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваші квіти, штори, які можуть потрапити в простір між рамою і стулкою, не постраждають.

Балконна защіпка

Забезпечує фіксацію балконних дверей при виході назовні. Запобігає її відкриттю на протязі. Для того, щоб повернутись назад в приміщення, досить легко штовхнути двері.

Дизайнерські ручки для пластикових вікон HOPPE

Ручка - саме та деталь вікна, з якою людина контактує щодня. Тому вона повинна бути виключно зручною, ергономічною.

На сьогоднішній момент ринок пропонує широкий асортимент ручок для пластикових вікон. Серед них можна знайти преміум-продукцію і варіанти в рамках економ-сегменту. Але, роблячи свій вибір на користь того чи іншого рішення, пам'ятайте, ручка для вікон пвх щодня безпосередньо бере участь у процесі експлуатації вікна. Тому вона повинна бути якісною, довговічною.

Потрібно купити ручку для пластикового вікна? - Рішення компанії «Віконда»


Віконна фабрика «Віконда» пропонує широкий вибір ручок для пластикових вікон. Йдеться про продукцію компанії Норрі - провідного світового виробника в даному напрямку. Віконні ручки Норрі з легкістю підійдуть до будь-якого інтер'єру. Ця продукція зможе задовольнити вимогам навіть самого витонченого покупця. При цьому витримано співвідношення ціна-якість.

Оконные ручки НОРРЕ с легкостью подойдут к любому интерьеру. Эта продукция сможет удовлетворить требованиям даже самого утонченного покупателя. При этом выдержано соотношение цена-качество.

Завдяки широкому вибору кольорів, форм і стилів, цей елемент зможе чудово доповнити загальний вигляд світлопрозорої конструкції. Не забудьте про додаткові можливості даної частини вікна. Мова йде про такі удосконаленнях, як ручка з замком, система автоматичного контролю і т. д.

Віконна продукція Норрі зможе не тільки додати вишуканості вікну, але і стати запорукою його якісної експлуатації на тривалий період.

Якщо ви хочете обрати ручки для пластикових вікон, у фірмових салонах компанії «Віконда» вам запропонують широкий асортимент даної продукції.

Можливо, у вас є бажання покращити дизайн готової світлопрозорої конструкції? Ми надаємо можливість купити ручку для пластикового вікна окремо. Від зовнішнього вигляду даного дизайнерського елемента, його функціональності, залежить загальна картина вікна, приміщення в цілому.

Ручки для пластиковых окон

Вгору