logotypukrdveribil

+38 099 22 33 900  / топ менеджер

+38 097 722 722 1  / топ менеджер

vk

Наші нові проекти

Замовити броньовані двері по доступним цінам (095) 033 999 8 Основний напрямок нашої діяльності - це виготовлення високоякісних вхідних броньованих дверей, як стандартних розмірів, так і за індивідуальними розмірами замовника. 
Вхідні металеві броньовані двері виготовляються з огляду на набутий багаторічний досвід наших фахівців та використання у виробництві сучасного обладнання та новітніх технологій. Контроль якості на усіх етапах виробництва гарантує нашим клієнтам довговічну і надійну продукцію.
Якісні металеві двері повинні бути стійкими до механічних пошкоджень та зовнішніх впливів, а також міцними і надійними. Дуже велика кількість виробників обманює клієнтів при виробництві металічних дверей для зовнішнього застосування, використовуючи на внутрішній МДФ накладці, звичайну, внутрішню плівку, використання якої неможливе для зовнішніх дверей. Наша компанія використовує з обох боків ізраїльську плівку VINARIT.
Серед багатьох компаній, які займаються продажем вхідних дверей,  важко обрати найкращих. Дехто пропонує  відмінну якість , деякі роблять ставку на  унікальний дизайн, а хтось на 100% безпеку.
Існує два основні напрямки вибору і купівлі броньованих дверей. Можна зробити індивідуальне замовлення, на яке потрібно бути  чекати мінімум 14 днів, чи придбати готову продукцію, яка вже є  в наявності на складі. Великий асортимент готових вхідних дверей на складі є нашою великою перевагою над іншими виробниками. Якщо Ви робите ремонт, будуєтесь або просто плануєте змінити екстер'єр Вашої домівки, є зміст обрати вже готові двері на нашому складі, не чекаючи на виконання замовлення.

Якщо у Вас є бажання підкреслити свою індивідуальність і оформити замовлення за власними потребами, спеціалісти фірми "Lacossta" знімуть заміри, і за визначеними параметрами виготовлять вхідні броньовані двері з огляду на Ваші побажання щодо комплектації та дизайну, кольору та малюнку. Броньовані металічні двері повинні бути міцні, надійні та естетичні. В той самий час, обираючи  броньовані двері варто звернути увагу ,чи є по периметру вхідних броньованих дверей термоущільнювач (це основний фактор герметичності конструкції), покращення шумоізоляції залежить від товщини декоративних панелей та особливого внутрішнього наповнювача металевих дверей,які замки стоять,чи є на завісах підшипники,якою фарбою покрита коробка,з чого зроблена коробка(є коробки з гнутого листа,що придає масивності коробці,але не міцності). На даний час для зовнішньої і внутрішньої декоративної накладки металічних дверей є багато різних зразків конфігурацій та кольорів, на нашому складі підібрані найбільш розповсюджені кольори та малюнки, гаму яких ми сформували в ході досліджень, протягом декількох років роботи на ринку України.

Металеві двері виробництва компанії "Lacossta"

Окрім проектування ми також виготовляємо вхідні металеві двері , та проводимо високо кваліфіковане сервісне обслуговування,заміри,доставку та монтаж,наші двері також Ви можете придбати, практично у всіх районах нашої області, адреси фірм та магазинів, які представляють нашу продукцію ви можете знайти на нашому сайті. Говорячи про переваги металевих броньованих дверей, варто зазначити деякі  основні моменти: металеві броньовані двері надійніші, за дерев'яні (які під впливом зовнішніх природних факторів тріскають,розсихаються та втрачають свій колір), а за багатьма конструктивними характеристиками – перевершують їх.  Броньовані металічні двері це надійний захист Вашої оселі від злому, пожежі, та зовнішнього механічного впливу а також придають престижності та красоти вашому дому. Замки з надійною секретною частиною, що комплектують наші броньовані металічні двері, мають надвисокий рівень надійності та безпеки.

Металеві двері виробництва компанії "Lacossta" приємно дивують якістю та доступністю цінової політики. Продаж броньованих дверей виконується підготовленими висококваліфікованими спеціалістами, що завжди можуть запропонувати оптимальне  рішення, яке стане втіленням Ваших побажань. 

Широкий асортимент броньованих дверей  Ви можете переглянути на нашому сайті де є все описано по кожній моделі з чого вона складається,вибрати колір та малюнок. Завжди раді Вам!!!